Epic Games’in ücretsiz oyunları açıklandı, sakın kütüphanenize eklemeyi unutmayın

Epic Games Store bu hafta birbirinden ilginç ücretsiz oyunlar sunuyor! Kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlar arasında INDUSTRIA ve LISA: The Definitive Edition bulunuyor.

INDUSTRIA, Berlin Duvarı’nın çöküşü sırasında kaybolan bir meslektaşını ararken kendinizi paralel bir evrende bulduğunuz birinci şahıs nişancı oyunudur. Soğuk Savaş dönemi Doğu Berlin’inin izlerini taşıyan bu gizemli dünya, endüstriyel ve hayalet bir peyzaja sahiptir. Yaklaşık dört saatlik oynanış süresi sunan bu oyunda, sürekli değişen tehditlere karşı dört farklı silahla kendinizi savunmaya hazır olun. Oyunun atmosferini artıran özgün müzikleri, oyun bittiğinde bile hafızanızda yer edinecek.

Epic Games’in ücretsiz oyunları açıklandı, sakın kütüphanenize eklemeyi unutmayın

LISA: The Definitive Edition ise oyuncuları Olathe’nin karanlık ve bükülmüş dünyasına davet ediyor. LISA: The Painful ve devamı LISA: The Joyful oyunlarını içeren bu sürüm, hem yeni hem de dönen oyunculara tam bir hikaye sunuyor. Bu RPG’de, zor seçimlerle dolu duygusal bir hikaye sizi bekliyor.

Gelecek hafta ise, kule savunma oyunu Orcs Must Die 3, Epic Games kütüphanenize eklenmek üzere ücretsiz olacak. Bu fırsatları kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir